Weganka dla dorosłych

Seksowne dziewczyny wyrastają nie tylko na polskim maśle i śmietanie, lecz także kiełkach i tofu. Ta aktorka z USA jest na to żywym dowodem

Screen Shot 2016-05-10 at 14.07.58.png

Choć Riley Reid trudno nazwać klasyczną pięknością, to owa Amerykanka jest chyba idealnym przykładem na to, jak seksowne mogą być dziewczyny o urodzie dziewczyn z sąsiedztwa.

Jak mówi nam życiowe doświadczenie, oszałamiająco urodziwe dziewczyny z wielkim biustem zazwyczaj wychodzą z założenia, że są tak wspaniałe, iż w łóżku nie muszą się starać. Natomiast szare myszki niedostatki urody bardzo często rekompensują olbrzymim seksualnym zaangażowaniem. Każdy, kto oglądał jakikolwiek film z panną Riley doskonale wie, o czym mowa.

Ta 25-letnia gwiazda różowej branży przyszła na świat w amerykańskim Miami. W jej żyłach płynie naprawdę gorąca mieszanka krwi irlandzkiej, niemieckiej, holenderskiej, portorykańskiej, dominikańskiej oraz indiańskiej (wśród przodków miała Indian z plemion Czikasawów i Czirokezów).

Riley Reid jest zadeklarowaną weganką, czyli osobą, której dieta nie przewiduje żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego – i nie mówimy tu wyłącznie o mięsie, lecz także nabiale.

Jak sama mówi, wyłomy w swej restykcyjnej diecie robi wyłącznie w trakcie seksu: czy to w swojej sypialni, czy na planie filmowym, gdzie nader chętnie ma kontakt z „mięskiem” oraz nasieniem, będącym przecież zwierzęcym białkiem.

W dalsze szczegóły wolimy nie wchodzić, zdecydowanie lepiej wejść w galerię zdjęć zgrabnej mieszkanki Florydy: 


Dodał(a): Wtorek 10.05.2016