Viktoria Metzker - seksbomba za konsoletą

Międzynarodową karierę modelingową zaczynała w CKM, a to pozwoliło jej zdobyć pewne miejsce wśród najlepszych imprezorozkręcaczy
viktoria metzker.jpg


Viktoria Metzker to nasza budapesztańska  koleżanka, która swoją karierę modelingową zaczynała w węgierskim wydaniu CKM. Po wygranym castingu do sesji okładkowej, na dobre wbiła się w pamięć naszych ziomków znad Dunaju. Od tamtej pory jest rozchwytywana przez największe magazyny dla facetów, reklamuje bieliznę, zegarki i masę innych rzeczy, a swoimi występami uświetnia najlepsze imprezy w całej Europie. Bo Viki nie samym pozowaniem żyje.

Jej największą pasją jest DJing. To jedna z najpiękniejszych dziewczyn stojących za deckami. Od zawsze chciała tańczyć, jednak kontuzja przeszkodziła jej w tym. Pozostała jednak wierna muzyce i występuje na około 100 imprezach rocznie. Ćwiczy też swój wokal, bo muzykę odbiera i daje całym ciałem, jak przystało na seksowną DJkę.W polskim MAJOWYM NUMERZE CKM możecie oglądać jej „sesję dyskotekową”. Zobacz jak Viktoria Metzker uwielbia dokumentować swoje życie na instagramowym profilu, a jak już ci posmakuje, to możesz mieć ją na wyłączność i zawsze pod ręką! W tym celu koniecznie zdobądź najnowszy magazyn CKM i zobacz piękną DJkę w pełnej okazałości!


Dodał(a): pinky / fot. instagram.com Czwartek 25.04.2013