Valentina Fradegrada – wywróci twój świat do góry nogami

Tańczy, śpiewa, walczy, gra, ale przede wszystkim wygląda mega seksownie. Valentina to naga dziewczyna wielu talentów, które z chęcią obnaża przed swoimi fanami.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Protect your peace

Post udostępniony przez V A L E N T I N A 🦋 (@valentinafradegrada)


 Valentina urodziła się 2 września 1992 roku we Włoszech. Jest córką przedsiębiorcy Mario Fradegrady i pani mecenas Federiki Gabanelli. Dorastała w Bergamo, gdzie przez 12 lat uprawiała taniec klasyczny, jednak z czasem przerzuciła się na ostrzejsze aktywności. Poświęciła się trenowaniu sztuk walki, stając się pięciokrotną mistrzynią Włoch w wu shu kung-fu.

We wrześniu 2009 roku jako pierwsza włoska modelka założyła blog poświęcony modzie i stylowi życia. Następnie przeniosła się za granicę, do Stanów Zjednoczonych, by przez prawie dwa lata pracować jako modelka. Po tym doświadczeniu wróciła do Włoch, aby zdobyć dyplom z projektowania mody, marketingu i grafiki.

Latem 2017 Valentina zapoczątkowała nowy trend: upside-down bikini, który stał się internetowym viralem, dzięki czemu jej zdjęcia zobaczył cały świat. Seksowne dziewczyny z różnych zakątków globu, prezentowały ten styl na najgorętszych plażach, jeszcze bardziej podgrzewając tamtejszą atmosferę. W 2018 roku trend ten rozwinął się do takiego stopnia, że w końcu uzyskał własną markę sygnowaną nazwiskiem Valentiny. W międzyczasie zagrała także w różnych teledyskach, gromadząc miliony wyświetleń.

Niedawno przeprowadziła się ponownie do Los Angeles w rejony West Hollywood.
W tym czasie koncentruje się na swojej karierze przedsiębiorczej i muzycznej, współpracując z wieloma producentami i autorami tekstów z LA. Planuje wydać swoje pierwsze dwa single „Sicaria” i „Beboteo” w 2020 roku.

Zobacz galerię tej włoskiej piękności:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 23.09.2020