Uwierzysz, że ma 46 lat? Hot MILF!

Niemal 20 lat temu grała w „Słonecznym Patrolu”, ale mimo swojego wieku, nadal w na plaży prezentuje się lepiej, niż nasze dwukrotnie młodsze koleżanki.
angelica-bridges-otw.jpg

Tak bardzo nas zachwyciła swoimi występami w pierwszym tak seksistowskim serialu, że musieliśmy mieć jej sesję. W 2000 roku Angelica Bridges pojawiła się u nas na okładce. Rok później do współpracy zaprosił ją amerykański Playboy.

Dziś Angelica Bridges ma 46 lat i jest jedną z najgorętszych MILF w szołbiznesie. Jest dumną matką dwójki dzieci, ale macierzyństwo absolutnie nie przeszkodziło jej w byciu gorącą laską. Oprócz wspomnianych wcześniej pism, pojawiła się także w zestawieniu FHM 100 najseksowniejszych kobiet świata, w 1998 i 2003 roku. Świetnie dobrała się ze swoim mężem, bo on - Sheldon Souray, hokeista NHL - został uznany przez program Access Hollywood najseksowniejszym zawodnikiem tej ligi.

Co prawda z karierą filmową już skończyła, ale czasem próbuje jeszcze swoich sił w śpiewaniu i modelingu. Prowadzi też czasem gościnnie programy w telewizji. No i przede wszystkim bierze udział w kampanii naszej ulubionej wody mineralnej, której nazwy nawet nie znamy.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Piątek 29.04.2016