Uległa blondynka - Kelly Thomas

Uwielbia długą grę wstępną i jest uległa w sypialni. Kelly Thomas podbija świat modellingu swoim chętnie eksponowanym ciałem.

Kelly Thomas od faceta wymaga przede wszystkim humoru. Jeśli komuś uda się ją rozbawić zdobywa klucz do jej serca. Na drugim miejscu jest wygląd i tutaj poprzeczka postawiona jest wyżej. Docenia ładne oczy, uśmiech, rozbudowane ramiona, wysoki wzrost i… miłe dłonie. W tym ostatnim chodzi o to, że lubi długą grę wstępną, której nigdy nie ma dość.

I chociaż nie wiadomo jakbyś się starał, aby jej dogodzić, jesteś skreślony jeśli palisz, albo podczas randki zabierasz ją do fast fooda. Jej ulubionym hobby jest jedzenie. Nie próbuj też ignorować jej w sypialni, bo się zdenerwuje. Oczywiście to sytuacja hipotetyczna, bo kto by chciał gapić się w telewizor, kiedy obok ma taką ślicznotkę o wymiarach 81-61-86 z miseczką B.

Takie kształty to efekt katorżniczych ćwiczeń i zdrowego żywienia. Tryb życia jaki prowadzi i idealne ciało pozwoliło jej znaleźć się na okładkach najpopularniejszych magazynów dla kobiet i mężczyzn. Lubi pokazywać się w bikini bądź bieliźnie. Więc kiedy akurat nie rozbiera się dla różnego rodzaju czasopism, to wstawia zdjęcia jak opala się na plaży. I to właśnie tam spędziłaby swoją idealną randkę.

Pomimo bardzo mocnej osobowości i zdecydowania w dążeniu do celu, lubi kiedy to mężczyzna przejmuje w łóżku kontrolę. Chętnie pokazalibyśmy jej jak władczy potrafimy być, ale ten wymóg długiej gry wstępnej zdecydowanie nas odstrasza, bo jesteśmy nieco leniwi.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/kellynthomas/ Czwartek 13.04.2017