Uderzająca do głowy Leanna Decker

Kuszące spojrzenie kocicy, ogromne piersi i jędrne, kształtne ciało. Każda z tych cech Leanny Decker sprawi, że zapomnisz o świecie dookoła i będziesz chciał tylko oddać się rozkoszy patrzenia na tę modelkę.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie widziałeś już tę olśniewającą seksbombę, to podpowiadamy Ci, że w tamtym momencie najprawdopodobniej miałeś ręce pełne roboty, bowiem Leanna Decker to gorąca aktorka, która raczej na pewno nie grywa w ckliwych komediach romantycznych, jeśli wiesz co mamy na myśli…

Nie są to co prawda jakieś ostre pornosy, tylko raczej filmiki z solowych sesji zdjęciowych, jednak podczas każdej z nich Leanna nie ma najmniejszych problemów, by zrzucić z siebie wszystkie seksowne ciuszki (zrobiła to także w jednej z sesji, którą możesz zobaczyć w naszym serwisie TUTAJ) i pokazać swoje atuty.A te są naprawdę oszałamiające. 24 lata, 163 cm wzrostu i wymiary 86-60-88, miseczka 34DD (czyli 75E według polskiej rozmiarówki). A jej ogniste włosy i kuszące spojrzenie, kontrastujące z na pozór niewinną buźką potrafią rozpalić do czerwoności chyba każdego samca na naszej planecie. Gdy zaś połączysz to wszystko razem, otrzymasz mieszankę, która zawróci Ci w głowie i przyspieszy bicie serca niczym wódka z red bullem. I jak ten drink, podobnie mocno uzależni.


Gdybyśmy więc mieli stworzyć ranking dziewczyn, o których faceci najczęściej marzą i śnią i w których najczęściej się zatracają, to Leanna Decker zajęłaby w nim prawdopodobnie pierwsze dziesięć miejsc. Albo i nawet sto.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Środa 03.08.2016