Uciekające piersi Courtney Stodden

Nie ma to jak sukienka, z której biust wylewa się jakby chciał żyć własnym życiem!

Courtney Stodden

O amerykańskiej celebrytce - Courtney Stodden najgłośniej było, kiedy w wieku 16 lat postanowiła wyjść za mąż za 51-letniego wówczas aktora - Douga Hutchisona. Media szalały wówczas nie pozostawiając na "zakochanej" parze suchej nitki, ale rodzina aspirującej piosenkarki, choć była w szoku, ostatecznie zgodziła się na ślub. Niestety z czasem okazało się, że "katolicka miłość", do której małżeństwo postanowiło przekonać świat się skończyła, co gwiazdeczka skomentowała słowami:

"Chciałam znowu być wolna i cieszyć się młodością. Mam przed sobą jeszcze długie życie pełne przygód. Mam także wyjątkowe potrzeby, a Doug przestał mnie zaspokajac. Powiem otwarcie. Jego pieniądze przestały zapewniać mi orgazmy. Podniecają mnie bowiem luksusy i diamenty. Nic mnie tak nie nakręca na seks, jak zakupy".

Dzisiaj Courtney ma 19 lat, udział w Big Brotherze na koncie i nowy, większy... biust. Zupełnie nie rozumiemy po co powiększać i tak wielkie piersi, ale jak widać niektórzy widzą w tym cel... Swój Courtney powiększyła w 2011 roku z rozmiaru C do podwójnego D (operację wyemitowano w telewizji). Teraz pokaźne bimbały dosłownie wypływają tej lasce z sukienki...Courtney Stodden
w wieku 16 lat:

Courtney Stodden - Reality (2012)Wywiad z 2014 roku:Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Poniedziałek 17.03.2014