Ubrane jedynie w taśmę – trend na imprezy

Może nie wypuściłbyś swojej pani do klubu w takim stroju, ale obstawiam, że chętnie sam byś zawiesił oko na dziewczynie w tej kreacji, Ty mały hipokryto :) Pomysł jest banalny i zaczerpnięty z sesji zdjęciowych sprzed kilku lat. Jedyny obowiązujący ubiór, to czarna taśma, zakrywająca newralgiczne punkty na ciele. Rekordzistki potrafią „ubrać się” już jednym metrem takiego „materiału”.
Ale dziewczyny twierdzą, że nie o rozbieranki tu chodzi, a o pełnię poczucia kobiecości i świadomości własnego ciała. Oczywiście kobiety chcą czuć się seksownie, czasem przyciągać wzrok, a na pewno zwracać uwagę panów – nawet jeśli są w związkach albo nie szukają przygód. Taka kobieca natura. Ale nie mylić z kurestwem. Większość z nas, bez względu na płeć, potrzebuje adoracji lub uznania.

Joel Alvarez jakiś czas temu odpalił swój projekt Black Tape Project, polegający na oklejeniu modelek i wykonaniu im zmysłowych zdjęć, które później trafiały do pism i serwisów internetowych dla facetów. Inicjatywa świetna i pobudzająca wyobraźnię – w końcu dziewczyna zakryta jest jedynie paskiem grubości piątej części milimetra.Póki co możesz zamówić usługi Joela na swoją imprezę urodzinową, wieczór kawalerski, komunię chrześniaka albo rocznicę ślubu dziadków. Facet zapewni modelki o perfekcyjnych kształtach, oklei je, jeśli zechcesz nagłośnić event, pomoże rozpromować go w okolicznych wioskach i gminach, a także zapewni choreografię i scenariusz wydarzenia.

Obstawiam jednak, że coraz bardziej wyzwolone dziewczyny zechcą naśladować ten trend i niedługo w klubie nie będą zdejmowały majtek, tylko odklejały kawałek taśmy. A w jakim celu, to już sam wymyśl.

[[fblike]


Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: facebook.com/pg/TheBlackTapeProject Poniedziałek 15.05.2017