Twarde ładne dupsko

Tulisa, czyli Tula Paulinea Contostavlos, swoje nazwisko zawdzięcza greckiemu ojcu. Nie wiemy co zawdzięcza matce, ale na pewno nie urodę – jej rodzicielka jest Irlandką…
tulisa.jpg


Do tego, gdy Tula miała pięć lat, pani Contostavlos została zamknięta w psychiatryku ze względu na zaburzenia nastroju połączone ze schizofrenią. Jakby tego było mało, ojciec odszedł, gdy Paulinea miała 14 lat.
Ruszyła lawina złych splotów wydarzeń. Nastolatka dość często całowała butelkę z wódą w samą szyjkę, zaczęła ćpać, popadała w depresję, targała się na swoje życie, a do tego zaczynało brakować kasy.

Na szczęście nie cała rodzina okazała się nieprzystosowana do życia w społeczeństwie. Z opresji wyciągnął ją wujek, który był menedżerem brytyjskiej grupy hip hopowej N-Dubz. Pomógł jej wrócić do szkoły, a także przyjął do zespołu. Od tamtej pory życie zaczęło pannie Contostavlos wynagradzać wszystkie dotychczasowe psikusy. Razem z ekipą często wizytowali najwyższe miejsca list przebojów, a także stawała się coraz bardziej rozpoznawalna. Na tyle, że w  2011 roku Tulisa dostała propozycję, by zasiadać przy jurorskim stoliku w brytyjskim wydaniu programu X-Factor.


Zespół rozpadł się, Tula rozpoczęła solową karierę muzyczną i telewizyjną, Przykład twardego charakteru, który przeciwstawia się złośliwej naturze i osiąga swoje cele. Do tego ta Brytyjka jest dziewczyną, którą z szaloną rozkoszą widzielibyśmy na naszej rozkładówce. I do tego wiek, który pozwala jej zrobić jeszcze wszystko, co sobie założy - 24 lata.

Zobaczcie jak to dziewczę prezentuje się w bikini w rajskiej scenerii gorących Hawajów.


Dodał(a): carlo/FameFlynet Poniedziałek 20.08.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
xMxmar (2012-08-21 03:45:24)
Tulisa, jest sliczna :) Zgłoś naruszenie
kemot1988 (2012-08-21 00:44:47)
ładna jest dla mnie zarówno jako blondi i jako czarnuleczka :* Zgłoś naruszenie
Antychryst (2012-08-21 00:24:02)
jako czarna ładniejsza ;p Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-08-20 21:10:32)
Panna świetna i seksowna jednakże muzyczka nie Mój klimat Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)