Trzy identyczne laski

Troi Ci się w oczach? Spokojnie, nie reguluj monitora ani nie biegnij do okulisty po lepsze soczewki. Nie, klonowanie ludzi też wciąż nie jest możliwe. Te trzy seksowne siostry po prostu robią wszystko, by cały czas wyglądać dokładnie tak samo. I serio, robią dosłownie wszystko, by ten cel osiągnąć.
trojaczki.JPG

Od zawsze zdawało mi się, że jednojajowe rodzeństwo przynajmniej w minimalnym stopniu próbuje podkreślić swoją indywidualność i jakoś odróżnić się od siebie. Tych trzech seksownych sióstr to jednak nie dotyczy, bowiem one nie dość, że są identyczne, to dodatkowo robią wszystko by ten stan utrzymać i jeszcze bardziej się do siebie upodobnić.

Poznajcie Laurę, Alison i Nicolę Crimmins. Od razu zaznaczę, że nie mam zielonego pojęcia która jest która, więc po prostu możecie sobie wybrać. Zresztą to i tak nie ma żadnego znaczenia, bo tak naprawdę nie istnieje żadna obiektywna cecha, która pozwoliłaby je od siebie odróżnić. Każda z sióstr ma 29 lat, każda ma dokładnie 71 cm w tali, 86 cm w biuście i miseczkę stanika A, każda też waży dokładnie 54 kg i mierzy idealnie 180 cm.I nie dość, że wszystkie ich cechy fizyczne są identyczne, to w dodatku ich tryb życia również. Używają tych samych produktów pielęgnacyjnych, chodzą w jednym czasie do tej samej kosmetyczki czy fryzjerki, mają identyczną dietę złożoną z tych samych produktów i jednakowy plan treningowy. I oczywiście pozostają w nieustannym kontakcie między sobą, a gdy jednej zachce się sojowej latte z syropem kokosowym ze Starbucksa, to dwie pozostałe również muszą sobie ją kupić.

Naturalnie wszystkie trzy wykonują także jeden zawód – są modelkami. I tak, zgadliście, z reguły występują razem w sesjach zdjęciowych.

Istnieje jednak między nimi jedna różnica. Nicola i Alison są singielkami, natomiast Laura ma już od dłuższego czasu chłopaka. Ciekawe czy faktycznie tylko ona się z nim spotyka. Podejrzewam, że nawet gdyby siostry wymieniały się nim co tydzień, on i tak nie zorientowałby się, że posuwa trzy różne laski. Zresztą, czy w ogóle mógłby mieć coś przeciwko temu?Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. YouTube Czwartek 11.08.2016