Trybson i Eliza z Warsaw Shore nakręcili teledysk

Ten, kto kojarzy Trybsona i Elizę z pierwszej edycji Warsaw Shore, zapewne nie spodziewał się, że para ta może wykazywać zdolności wokalne. Z drugiej strony, śpiewać każdy może... Będzie hit?

Eliza z Warsaw Shore

Trybson i Eliza z całą pewnością byli jednymi z najbarwniejszych uczestników programu Warsaw Shore. Jeśli zaś chodzi o zdolności wokalne epatującej seksem blondynki, cóż, nikt do tej pory ich jeszcze nie zarejestrował. Jedyne odgłosy paszczowe w wykonaniu Elizy, jakie kojarzymy z telewizji, to krzyk i pisk. Tym większe jest nasze zdziwienie, że dama ta postanowiła śpiewać i - co więcej - nagrała właśnie swój pierwszy teledysk!

Piosenka "Jesteś dla mnie kokainą" dedykowana jest oczywiście Trybsonowi, który także pojawia się w wideoklipie. Materiał został nakręcony w klubie Onyx w Tarnowskich Górach.

Będzie hit?Dodał(a): BJ, fot. Youtube Piątek 23.01.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
gorajski (2015-01-26 00:05:47)
Dwa pustaki sie dobraly... Boze nie pozwol im sie rozmnazac... A w teledysku nawet grac nie musza bo pokazuja swoja prawdziwa nature: pusta: "gaska" i pusty lowca "gasek"... A to beztalencie niech przestanie spiewac bo uszu szkoda... Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)