Trudna do zdobycia - Karen Villarreal

Kiedy dała kosza słynnemu sportowcowi, milion fanów pokochało ją jeszcze bardziej. Nie dziwimy się, że gwiazdy do niej wzdychają. Karen Villarreal ma piękne ciało, które lubi eksponować w skąpym bikini.

Karen Villarreal jest uznawana przez wielu mężczyzn na świecie za jedną z najgorętszych lasek, jakie można znaleźć na Instagramie. I chociaż po jej fotkach może nie wyglądać na taką, to jest również typem dziewczyny z sąsiedztwa, której nie interesują statusy społeczne, zarobki faceta, czy nawet jego wysportowane ciało.

Mieszka na południu Stanów Zjednoczonych, a dokładniej w Teksasie w mieście San Antonio. Jej wymiary to 86-64-91. Nic więc dziwnego, że jej wdziękom dał się uwieść gwiazdor NFL, czyli footballu amerykańskiego LeVeon Bell. Sportowiec napisał do niej prywatną wiadomość, a ona zrobiła screena i wrzuciła go na swoje konto społecznościowe.

Napisała również, że nie rozumie piszących do niej mężczyzn mających piękne partnerki i do tego dziecko. I chociaż sportowcowi musiało zrobić się przykro, jej reakcja nieco nas podbudowała. Skoro znane i lubiane gwiazdy dostają kosza od takich lasek, to nie powinniśmy się przejmować, kiedy nie są zainteresowane naszymi zalotami.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/karen_vi/ Piątek 09.06.2017