Tracy Kiss i jej „eliksir” młodości

Tracy najprawdopodobniej nie wiedziała, jak wybić się spośród tysięcy motywujących do walki o świetną sylwetkę trenerów personalnych na instagramie. Dlatego próbuje (skutecznie jak się okazuje) zwabić nas na swój profil przepisem na eliksir młodości.

Eliksir składa się z tych samych składników, co inne fit szejki, ale jeden składnik jest zawsze bazą do zdrowego, według niej, koktajlu. Sperma. Dzięki naukowcom wiemy już od dawna, że nasienie ma zdrowotne właściwości, jednak do tej pory stosowana była zewnętrznie. Tracy zdradza, że kluczem do jej smukłej sylwetki jest mikstura na bazie ejakulatu pita codziennie.

29-letnia trenerka personalna pozuje do zdjęć z białkowymi koktajlami, które mają ten magiczny składnik X. Czy S. Dziewczyna chciała wzbudzić tym zainteresowanie jej osobą, jednak w zupełności mogły wystarczyć jej gorące foty z instagrama. Mając w głowie jej przepis na sukces, zastanawiamy się jak pozyskuje spermę, jak przechowuje, dawkuje, ta nasza nieszczęsna galopująca wyobraźnia...Kolejna rzecz która nas zastanawia, to jak czulibyśmy się gdybyśmy mieli pocałować pannę Kiss. Niby wiemy, że nasze dziewczyny miały styczność z innymi facetami , a punkty przyłożenia były oczywiste, to myśl o tym, że Tracy codziennie ma nasienie w ustach, skutecznie nas odrzuca. I możecie to nazwać hipokryzją.

Swoją drogą wystarczyłoby, żeby Tracy pstrykała sobie samojebki, bez głębokich wyznań o preferencjach suplementacyjnych. Możliwe jednak, że to miało przysporzyć jej publiczności, bo dziewczyna jest również blogerką, influencerką i ma też swoją stronę, na której po uiszczeniu opłaty członkowskiej można zobaczyć ją bez stroju treningowego. A może nawet jak pozyskuje bazę do swoich szejków.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/tracykissdotcom Poniedziałek 21.11.2016