Top MILF - Jessica Alba

Wzdychaliśmy do niej w latach 90., wzdychamy i dziś. Jessica Alba się nie starzeje. Tym razem paparazzi uwiecznili ją na zdjęciach, podczas gdy w seksownym bikini przechadzała się po karaibskiej plaży.
jessica-alba.jpg

Chciała grać od małego, gdy miała już 5 lat. Jednak sporo chorowała, trochę czasu spędziła w szpitalach, ale w wieku 12 lat już zaliczała pierwsze występy. Wkrótce grała też w serialach i filmach. Dziś ma 34 lata i wygląda nadal fenomenalnie. Oryginalną urodę zawdzięcza miksowi etnicznemu. W jej żyłach płynie krew meksykańska, kanadyjska i duńska.

Jej ostatnia największa rola, to postać Nancy Callahan, która w 2005 roku zahipnotyzowała nas swoim tańcem z lassem. Zresztą robi to, kiedykolwiek pojawia się w tak pięknych okolicznościach jak teraz. Podejrzana przez paparazzi na plaży Maui na Hawajach odsłania swoje ciało, które nadal wygląda świetnie.

Jessica Alba to MILF, który nie starzeje się i nie zmienia od kilku lat. Co prawda nie jest przykładem fit laski, ale nie zapuściła się po dwóch porodach i nadal wygląda nieziemsko!Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 29.03.2016