Tianna Gregory – ekstraklasa Instagrama

Na Instagramie możecie zobaczyć mnóstwo pięknych kobiet. Jednak niewiele z nich jest w stanie dorównać swoim pięknem Tiannie Gregory – prawdziwej petardzie.


Tianna Gregory miała dość nudnego życia i nie satysfakcjonowało ją 500 osób podążających za nią na instagramie. Spakowała więc swój dobytek w samochód, wyciągnęła z konta oszczędności i opuściła rodzinne miasteczko South Lake Tahoe. Obrała azymut na „amerykański sen”, który jej zdaniem czekał w Los Angeles.

Nie pomyliła się. Nie musiało minąć wiele czasu, by seksowną Tiannę dostrzegło wprawne oko fotografa Vana Stylesa, który to zrobił jej pierwszą poważną sesję zdjęciową. Od tego czasu, łasi na apetyczne ciało Tianny zleceniodawcy, zaczęli lawinowo przysyłać oferty współpracy. Był to m.in. Adidas, FHM, Civil Clothing czy The Hundreds. Poza tym modelka wystąpiła także w teledysku Jasona Derulo.

I tak właśnie z nikomu nieznanej dziewczyny z South Lake Tahoe, Tianna Gregory przerodziła się w supergwiazdę amerykańskiego modelingu z niemal 3,5 mln obserwatorów na Instagramie i setkami tysięcy wielbicieli jej boskiego, apetycznego i soczystego ciała.I najprawdopodobniej nie zmieni się to przez najbliższe lata, jako że jej naturalnie piękne kształty ujęte w liczbach 86D-61-86 oraz okraszone etniczną mieszanką włosko- hiszpańsko-niemiecko-rosyjską sprawiają, że pracodawcy dopisują kolejne zera w kontraktach, a kolejni fani niemalże gwałcą przycisk „lubię to” pod każdym jej zdjęciem.

Przekonajcie się sami.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 11.07.2016