Tessa Brooks – roztańczona ślicznotka

Tessa urodziła się 5 kwietnia 1999 roku w Fresno w Kalifornii, gdzie dorastała z dwiema siostrami. Jest utalentowaną tancerką, aktorką i modelką, która prowadzi swój kanał na Youtube.

Ta młoda dziewczyna jest prawdziwą taneczną gwiazdą. Zaczęła od nagrywania swoich układów do kawałków Nicki Minaj i Rity Ory. To pozwoliło jej na wzięcie udziału w PULSE on Tour, czyli międzynarodowej konwencji tańca w podróży i warsztatach poświęconych szkoleniu młodych tancerzy. Była też członkiem ekipy tanecznej immaBEAST.

“Moim marzeniem było uczenie tańca dzieci, które z powodu okoliczności od nich niezależnych nie mogą sobie pozwolić na zajęcia tańca” – mówi tancerka.

Karierę taneczną rozpoczęła w młodym wieku. Wtedy odkryła, że ta forma sztuki pozwala jej z pełną swobodą wyrażać siebie i pomóc w panowaniu nad emocjami. Swoimi najlepszymi ruchami dzieli się z fanami na swoim koncie na YouTube. Tam nagrywa również blogi i tutoriale z makijażem.

“Taniec jest tak piękną formą sztuki, ponieważ możesz opowiedzieć historię lub wyrazić się w sposób, którego nie wyrażą słowa” – zdradza Tessa.

Dzięki popularności pojawiła się w reklamach takich marek jak: Contours Designs, Marc Jacobs, Skechers, Smashbox Cosmetics i Coca-cola. Występowała też z kilkoma muzycznymi artystami jak Diamond White czy T-Pain.

ZOBACZ TĘ ŚLICZNĄ TANCERKĘ: 


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 18.05.2020