Taylor Marie Hill - 19-tka idealna?

To jedna z tych dziewczyn, która patrzy na Ciebie, mimo że już zamknąłeś jej zdjęcie. Hipnotyzujące spojrzenie, obłędne wielkie niebiesko-zielone oczy, prześliczna buzia, zmysłowa aura, no i te nogi... Oczywiście charakter również dostrzegamy.
taylor-hill.jpg

Wydaje się nie być zmanierowana, mimo olbrzymiego sukcesu. Ma 19 lat i w tym roku została Aniołkiem Victoria`s Secret. Poszła w słynnym pokazie Victoria's Secret Fashion Show już drugi raz, ale pierwszy z zaszczytnym tytułem „Angel”, na który zasłużyło jeszcze 15 innych najpiękniejszych modelek świata.

Jej kariera zaczęła się w wieku 14 lat, gdy podpisała swój pierwszy kontrakt modelingowy. Gdy miała 15 lat opuściła szkołę średnią. Rok później ją ukończyła – dwa lata wcześniej niż rówieśnicy. Cieszyła się, że zrobiła to szybciej, bo była mocno ciekawa świata, a w liceum czuła się nielubiana. Teraz jest zadowolona ze swojej nowej rodziny Aniołków Victoria`s Secret.W ogóle Taylor Marie Hill jest bardzo rodzinna i to właśnie Kolorado, gdzie się wychowywała, wymienia jako ulubione miejsce na ziemi. Mimo że zwiedziła najpiękniejsze zakątki świata, pozując dla wielkich marek modowych. Podróże i nowe doświadczenia wymienia jako największe atuty swojej pracy, którą jednak bardziej traktuje jak hobby.

Dziewczynom, które chcą zacząć swoją przygodę w branży doradza, by pamiętały, kim są i by zawsze po wysłuchaniu opinii innych, mieć swoje zdanie na własny temat. Mówi, że ważna jest również pewność siebie, bez względu na to co się w życiu robi. Sama często słyszała, że jest za wysoka, za chuda, za bardzo opalona czy zbyt ładna żeby robić karierę na wybiegach. Ona wiedziała swoje. I miała rację.Taylor Marie Hill kiedyś uprawiała gimnastykę, dziś kręci ją crossfit i joga. Ma też ochotę na kilka szaleństw – ostatnio chodzi jej po głowie skok z helikoptera na snowboardzie i wariacki zjazd po dzikiej trasie. Ale nie dziwi nas to u dziewczyny, która na śniadanie je jajka na bekonie i zagryza tostem z masłem orzechowym. Bo ma na to ochotę i to robi!

I spróbuj kłócić się z tym, że 19-letnia Amerykanka jest idealna! Masz kontrargumenty? Ok, dorzucamy wymiary Taylor Marie Hill: 81-56-84 przy czym jej kształty nie czynią z niej typowego wybiegowego „wieszaka”.


Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: victoriassecret.com Środa 09.12.2015