Tawny Jordan topless

Po części Filipinka, Chinka, Hiszpanka, Szwedka, Irlandka i Niemka. W całości – dziewczyna zjawiskowa! Przepiękna Tawny Jordan rozbija fale u wybrzeży Malibu, a jej forma nigdy nie była lepsza.
tawny-jordan.jpg

22-letnią dziewczynę jakiś czas temu okrzyknęliśmy boskim miksem etnicznym. Było to przy okazji jej poprzedniej sesji dla producenta wody. Wtedy też informowaliśmy, że Tawny Jordan jest wolna, bo rozstała się ze swoim facetem. Z tego co wiemy, niewiele się od tamtej pory zmieniło... Czego ta modelka szuka w facetach?

Przede wszystkim liczy na to, że adorator onieśmieli ją swoim uśmiechem. Chciałaby też, by dbał o swoje włosy, bo lubi je przeczesywać palcami. Niebieskie oczy miałyby być dopełnieniem ideału. Ale wymienia też typowe kobiece standardy: opiekuńczy, zaradny, dojrzały. Zaznacza, że mężczyzna powinien również być w stanie przetańczyć z nią całą noc. Dobrze jeśli kandydat trenuje i odżywia się zdrowo, bo Tawny bardzo zwraca na to uwagę w swoim lifestyle`u.Z kolei coś, co ją odstrasza, to zbytnia pewność siebie i arogancja. Oczywiście brak manier, chamstwo i egoizm to również kobiece standardy w najbardziej znielubionych cechach u facetów. Nie lubisz zwierząt? Raczej nie podbijesz serca Tawny Jordan.

Na co dzień modelka stacjonuje w Chicago. Pracuje jako modelka, ring girl i hostessa. Wymiary Tawny Jordan to 86-56-86. Więcej chyba pisać nie musimy, po prostu zobacz galerię i zakochaj się jak my.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 02.02.2016