Etniczna mieszanka wybuchowa

Sześć krajów, dwa kontynenty i dwie ludzkie rasy – a to wszystko połączone w jedną, seksowną modelkę Tawny Jordan. Ta dziewczyna to prawdziwie wybuchowa kulturowo-etniczną mieszanka, która zawróci Wam w głowach.

Nie po raz pierwszy gościmy Tawny Jordan w naszym serwisie. Wręcz przeciwnie, ta… hmm… w tym miejscu chciałem napisać jakąś narodowość, żeby po raz kolejny nie powtarzać nazwiska tej seksownej dziewczyny, ale tak naprawdę to nie wiem co wybrać. Tawny Jordan ma bowiem korzenie filipińskie, chińskie, hiszpańskie, szwedzkie, irlandzkie oraz niemieckie.

Sześć krajów, sześć różnych temperamentów, dwa kontynenty i dwie rasy – żółta i biała. A do tego mieszka w Ameryce, w Chicago. Ta dziewczyna to prawdziwie wybuchowa kulturowa mieszanka, niczym soczewka skupiająca w sobie najlepsze cechy każdej z narodowości, której krew płynie jej w żyłach. Nie ma się więc co dziwić, że Tawny to nieziemsko seksowna i po prostu boska kobieta.


Wróćmy jednak do pierwszego zdania. Chciałem w nim napisać, że ta modelka jest bardzo częstym gościem w naszym serwisie i wielu czytelników z pewnością może ją doskonale kojarzyć, m.in. z solowych sesji na gorącej plaży lub z występu u boku seksownej Dalii Elliott.

Tawny nie potrzebuje jednak niczyjego towarzystwa, by nas olśnić, a jej uroda onieśmiela nas zawsze tak samo bardzo. Modelka ma bowiem 23 lata, 170 cm wzrostu i perfekcyjne wymiary: 86-58-84, miseczkę DD oraz olśniewającą buzię. Więcej chyba już nie musimy pisać, po prostu zobacz galerię i zakochaj się jak my.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 13.09.2016