Tatiana Eriksen – bardzo gorąca Latynoska

Wbrew swojemu skandynawsko brzmiącemu nazwisku Tatiana Eriksen wcale nie pochodzi z mroźnej północy Europy, tylko z gorącej jak ona sama Kolumbii. I to sprawia, że oszaleliśmy na jej punkcie.

Latynoskie modelki są jednymi z naszych ulubionych. Nie dość, że z reguły mają boskie kształty, to w dodatku wręcz czujemy ten żar i ogień, który od nich bucha. Tatiana Eriksen nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem i choć jej nazwisko wcale południowoamerykańsko nie brzmi, to wierzcie nam, że ta dziewczyna jest Latynoską z krwi i kości.

Po pierwsze dlatego, że urodziła się w stolicy Kolumbii – Bogocie. To jednak nie wszystko, bowiem wystarczy dłużej zawiesić na Tatianie wzrok, by dojrzeć boskie i kształtne piersi (miseczka C), perfekcyjnie jędrne pośladki godne konkursu Miss Bum Bum (wymiary 86-64-86), czarne, bujne włosy, no i wreszcie to ogniste spojrzenie, które byłoby w stanie rozgrzać każdego, nawet najtwardszego samca.Obecnie Tatiana żyje jednak nie w swojej ojczyźnie, a w Los Angeles, gdzie goni za amerykańskim snem, ucząc się aktorstwa i pozując do sesji zdjęciowych. Poza tym brała już udział w kilku produkcjach telewizyjnych, m.in. w „CSI: Kryminalnych zagadkach Las Vegas”, była Miss klubu Playboya, chodziła po wybiegu w strojach Victoria`s Secret, a także przymierzyła setki kostiumów kąpielowych oraz bikini i dała się w nich sfotografować. Była ciałem wielu marek bieliźniarskich.

I choć być może jeszcze nie osiągnęła szczytu popularności - jej instagramowe konto nie śledzi tylko 84 tys. osób - to nie ma to w sumie żadnego znaczenia. Prawdziwe piękno i tak zawsze obroni się samo. Tak jest i w tym przypadku.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 09.08.2016