Tara Reid - koniec seksbomby

Pamiętacie słodką blondynkę, Vicky z American Pie? Jej jędrne piersi i kształtny tyłek można oglądać już tylko na starych płytach DVD...

Tara Reid

Jako miłośnicy kobiecego piękna jesteśmy bardzo szczęśliwi, kiedy możemy pokazywać wam seksowne laski z kraju i ze świata. Naszym celem nigdy nie było odebranie wam apetytu przed kolejnym posiłkiem, a wręcz przeciwnie - poprawienie wam nastroju oraz pobudzenie ośrodka nagrody w mózgu, ale tym razem po prostu musimy podzielić się tym strasznym, przerażającym widokiem, który mało nie wpędził nas w depresję.

Tara Reid - słodka aktorka, którą zachwycaliśmy się w American Pie, nie jest już urodziwą seksbombą - ba - zastanawiamy się, czy jest w ogóle jeszcze kobietą. Gwiazda słynąca z uroczego uśmiechu i seksownej sylwetki przez dziesięć lat zdążyła przerodzić się z anioła w prawdziwego potwora. Jej brzuch wygląda jak piesek shar pei, a biust zaraz sięgnie kolan. Nawet z uśmiechu za wiele już nie zostało, bo i w sumie z czego tu się cieszyć... Nie, nie i jeszcze raz nie dla 38-latek wyglądających jak 60-tki. Kim jesteś i co zrobiłaś z naszą śliczną blondyneczką, potworze?Tara Reid z przeszłości:
Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Poniedziałek 25.11.2013