Tamara Ecclestone - miliarderka w bikini

Tamara Ecclestone to piękna dziedziczka fortuny ojca ma słabość do niegrzecznych chłopców
Tamara Ecclestone bikini


Tamara Ecclestone to modelka, prezenterka telewizyjna, ale znana jest przede wszystkim z tego, że jest córką pana i władcy w Formule 1 – Berniego Ecclestone`a

29-letnia dziedziczka miliardowej fortuny swego papy, wciąż poszukuje miłości (inne problemy rozwiązuje za pomocą karty kredytowej). I nic dziwnego, że trafić nie może, gdy w kolejce do niej ustawiają się szemrani faceci. Poprzedni mężczyzna Tamary Ecclestone zdradzał ją, co uwiecznił na seks taśmach, a te niefortunnie dla niego ujrzały światło dzienne.Obecny narzeczony zamożnej panienki również nie należy do najbardziej prawych. Swego czasu dał się nabrać na prowokację dziennikarzy i sprzedał jednemu z nich kokainę w klubie nocnym. W 2007 roku, kiedy pracował jako makler, Komisja Finansów wszczęła przeciw niemu śledztwo. Miał wykorzystywać podstępnie zdobyte informacje, by podbijać wartość spółek giełdowych, a później zarabiać skupując lub sprzedając udziały.

Pomimo tych ciemnych kart w jego biografii, Tamara Ecclestone przyjęła jego zaręczyny i nie może doczekać się ślubu. Póki co wygrzewają się podczas wiecznych wakacji na plażach Miami na Florydzie.

Ten biust, te nogi, ta buzia, ta skóra, ten portfel...Dodał(a): carlo / fot. FameFlynet Środa 20.03.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
michal1477 (2013-03-20 15:32:07)
Fajna i kasiasta :) Zgłoś naruszenie
vojak_2 (2013-03-20 11:54:17)
Niektórzy to od urodzenia mają z górki.

Swoją drogą, Pani wolna, ciekawe, czy można wysłać swoje CV :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)