Tajemnicza kusicielka - Felicia Luv

Kuszące spojrzenie, doskonałe ciało, a do tego jakaś nieokreślona aura tajemniczości. Ta dziewczyna doskonale wie, jak zaciekawić sobą facetów i sprawić, by ci za wszelką cenę chcieli poznać jej wszystkie sekrety.

Nieśmiałe spojrzenie w dół okryte wachlarzem gęstych rzęs. Lekko odwrócona głowa i zalotny wzrok spod na wpół otwartych oczu. Bezceremonialne i wyzywające świdrowanie wzrokiem. Repertuar kuszących spojrzeń Felicii jest doprawdy nieograniczony, a każde kolejne sprawia, że mamy jeszcze większą chętkę by w nie wsiąknąć i dać się porwać tej seksownej modelce.

Felicia nie jest jednak tylko modelką. Jest także profesjonalną gimnastyczką i tancerką, a swoją karierę rozpoczynała od występów na małym ekranie, jako aktorka reklamowa. O jej sukcesie niech świadczy fakt, że jej debiut w telewizji był wyemitowany w trakcie prawdopodobnie najdroższej przerwy reklamowej świata, czyli podczas finału SuperBowl.

Obecnie Felicia poświęca się już tylko modelingowi i współpracy komercyjnej z różnymi sieciami sklepów i projektantami mody, a także z gwiazdami muzyki rozrywkowej przy tworzeniu teledysków. Tą sferą działalności jednak się nie zajmujmy. Najbardziej interesuje nas Felicja jako modelka. Poniżej macie próbkę jej umiejętności.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/felicia_luv/ Poniedziałek 14.08.2017