Szwedzka fetyszystka - Starfucked

Ta młoda Szwedka najczęściej pokazuje się w lateksie, albo w bieliźnie. Można zobaczyć ją również bez niczego. W krótkim czasie podbiła branżę modellingu alternatywnego, a znana jest pod pseudonimem Starfucked.

Urodziła się w Sztokholmie, ale nie jest stereotypową Szwedką, czyli wysoką blondynką o długich nogach, jak zwykle hollywoodzcy filmowcy przedstawiają kobiety z tamtych stron. Urody i perfekcyjnego ciała, nie sposób jej odmówić. W ciągu krótkiej, bo na razie kilkuletniej kariery zdążyła dużo osiągnąć w branży modellingu alternatywnego. Pojawiała się na okładkach wielu magazynów o tatuażach i szeroko pojętym fetyszu.

Starfucked ma 26 lat. Pozowaniem zajęła się w 2011 roku i w krótkim czasie podbiła serca wielu mężczyzn. Zdobyła tytuł Miss Fetish Europe 2015, Ink Bash Babe 2015. Z takim ciałem nie mogło to być trudne. Jej wymiary to 97-64-91, a piersi nosi w miseczce E.

Modelling nie jest jednak jej pełnoetatowym zajęciem, a sposobem na dorobienie do pensji. Pracuje jako ekspedientka w sklepie odzieżowym. Kiedy o tym usłyszeliśmy, wyobraziliśmy sobie wszystkie te kobiety pytające ją o poradę i wychodzące z torbami pełnymi lateksowych ciuchów. Bo właśnie w takich, obcisłych ubraniach można zobaczyć dziewczynę najczęściej.

Prócz pozowania w lateksie uwielbia się rozbierać i eksponować niewątpliwe wdzięki. Jej ciało pokryte jest tatuażami, które dodają jej zadziornego uroku, a do tego nie stroni od piercingu. Uwielbia prowokować, o czym świadczy już sam pseudonim, jaki sobie wybrała. Chciała, żeby ludzie nie kojarzyli jej z "grzecznymi" i typowymi modelkami. Ksywa w jej opinii brzmi fajnie i seksownie. Chyba jednak był to zbyteczny zabieg. Nawet bez chwytliwej nazwy przykułaby naszą uwagę.


Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/starfucked_model/ Piątek 21.04.2017