Swietłana Bilalowa – rosyjska królowa Instagrama

Trzeba przyznać, że poza Polkami, to głównie Rosjanki są najpiękniejszymi kobietami na świecie. A Swietłana Bilaylowa jest tego najlepszym przykładem.

Oto Swietłana Bilalowa, 24-letnia mieszkanka Moskwy, która swoimi zdjęciami na Instagramie podbija serca rosyjskich miłośników kobiecego piękna. Zresztą, nie tylko rosyjskich, bo z innych części świata ma także wielu fanów. Przykładowo my – odkąd tylko zobaczyliśmy jej gorące fotki, staliśmy się z miejsca jednymi z jej najzagorzalszych wielbicieli.

Do największych atutów młodej, rosyjskiej modelki należy… właściwie wszystko. Ma wspaniałe, jędrne piersi, nogi sięgające do nieba, krągłe i jędrne pośladki oraz kuszącą buzię, która jest połączeniem słowiańskiej urody z kaukaskimi korzeniami.Jednak posiadanie tych wszystkich atutów to jedno. Znacznie ważniejsze w tym przypadku jest to, że Swietłana wie doskonale jak te wszystkie atuty wyeksponować, by zawrócić swoim fanom w głowach. A tych ma naprawdę wielu, bo jej dwa konta na Instagramie śledzi ponad 4 miliony osób. Dajemy sobie uciąć wszystkie kończyny, że co najmniej 80 procent z nich to mężczyźni, uzależnieni od patrzenia na boskie ciało młodej Rosjanki.

Jak zobaczycie te zdjęcia, to sami przekonacie się o co nam chodzi. Tylko ostrożnie, bo jak raz obejrzycie fotki Swietłany Bilalowej to Was nie ma. Wsiąkniecie na amen. Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy! 
Dodał(a): Tomek Makowski Niedziela 05.06.2016