Suzy Cortez została Miss BumBum 2015!

Znamy już Miss BumBum 2015! Tegoroczną edycję konkursu na najseksowniejsze pośladki w Brazylii wygrała gorąca reprezentantka regionu Distrito Federal - Suzy Cortez!

suzy cortez misss.png

Po wielu tygodniach oczekiwań, wreszcie odbyła się uroczysta finałowa gala konkursu na najlepszy tyłeczek w Brazylii. Miss BumBum 2015 została seksowna Suzy Cortez reprezentująca stan Distrito Federal. Gorąca brunetka pokonała ponad 500 rywalek z całego kraju! Musimy przyznać, że ta dziewczyna była również jedną z naszych faworytek! Nie tylko ze względu na imponujące krągłości, ale całokształt.

Przemawiając po ogłoszeniu wyników, Suzy powiedziała: "[Do Miss BumBum] przygotowywałam się przez ostatnie cztery miesiące. Zawsze chciałam wygrać ten konkurs. Postanowiłam całkowicie poświęcić się diecie i rygorystycznym ćwiczeniom".

Jak widać, opłacało się! Dawno nie widzieliśmy tak pięknej pupy!

Więcej zdjęć Suzy zobaczysz: TUTAJ.

Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/suzycortezoficial Wtorek 10.11.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
m4g1k (2015-11-11 01:13:30)
żartujecie sobie, prawda? Że niby ona była Waszą faworytką? Uwielbiam kształtne, zacnej wielkości pośladki, ale te Suzy przeczą moim ideałom. Naprawdę, w końcu dostaniecie zdjęcia mojej kobiety... Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)