Stella Maxwell vs Candice Swanepoel

Ci, którzy gustują w blondynkach na pewno będą zachwyceni Stellą Maxwell i Candice Swanepoel występującymi w spotach promujących popularny zapach Victoria's Secret Bombshell. Obie dziewczyny wypadły w nich zniewalająco!

t5tg5gy65y67yhr657uy.png


Jeśli chodzi o perfumy Victoria's Secret, zapach Bombshell to jeden z najlepiej sprzedających się pozycji marki (co może być dla ciebie niezłą wskazówką np. jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent świąteczny dla swojej dziewczyny). Jeśli jednak nie interesują cię żadne bzdury typu pachnące babami kropidła, skup się na tym, co zainteresuje cię na pewno: na dwóch atrakcyjnych blondynkach, które owe kropidła promują.

Z okazji zbliżających się świąt wspomniana wcześniej marka wypuściła dwa spoty. Jeden z udziałem Stelli Maxwell, będącej nowym aniołkiem Victoria's Secret oraz drugi z wieloletnią modelką marki, Candice Swanepoel. Osobiście nie jestem w stanie stwierdzić, która z tych dwóch zjawiskowych niewiast podoba mi się bardziej. Obie modelki wyglądają jak gwiazdka z nieba. Ta bożonarodzeniowa!

Stella Maxwell:

Candice Swanepoel:Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Wtorek 08.12.2015