Staroświecka Brambilli?

Francesca Brambilla dla swojego faceta porzuciła kiedyś modeling. Bo był zazdrosny. Na szczęście powróciła do tego zajęcia i ma nadzieję, że kolejny mężczyzna w jej życiu nie będzie tak zaborczy i pokocha ją za to, jaka jest, a nie za jej fizyczność.
Francesca-Brambilla.jpg

Seskowna Włoszka modelingiem zajmuje się od 14 roku życia. Występowała też w teledyskach, zdobiła kalendarze, zrobiła dziesiątki, jeśli nie setki sesji modowych – głównie w bikini i strojach kąpielowych. W sezonie 2014/2015 została Miss Moto GP Paddock Girl, czyli najpiękniejszą dziewczyną, która towarzyszy motocyklistom podczas zawodów serii Moto GP. Motocykle to rodzinna pasja, bo dwoma kółkami interesował się jej ojciec, brat, a także mama. 23-latka występuje także we włoskim show telewizyjnym i jak większość modelek marzy o karierze aktorskiej.  

Francesca Brambilla mówi o sobie, że jest zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa, radosną i lubiącą się śmiać laską. Twierdzi, że jest staroświecka, bo w swoich poczynaniach kieruje się sercem i emocjami. Ciężko jej znaleźć faceta, gdyż mężczyźni nie patrzą na jej fizyczność. Co nas nie dziwi, bo w przeciwieństwie do umiejętności aktorskich, tę ma akurat świetnie rozwiniętą.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Poniedziałek 11.01.2016