Sprzedawczyni snów - Cassandra Davis

Odbilibyście dziewczynę Ronaldo? Na pewno byście chcieli. Żeby zaoszczędzić wam rozczarowania od razu powiemy, że nie musicie z nim konkurować.

W sierpniu 2016 roku gazety rozpisywały się o rzekomym romansie Cristiano Ronaldo z Cassandrą Davis. Wystarczyło, że widziano ich razem w trakcie jednego weekendu. Piłkarz miał okazję klepnąć dziewczynę publicznie w pupę i nikt nie narzekał. Nawet jeśli nie zaszedł dalej i tak mu zazdrościmy.

Cassandra Davis to modelka, która na swoim profilu na Instagramie wpisała „305 dopóki nie umrę”. Ta tajemnicza liczba to nic innego jak prefiks numerów telefonów z Miami. Jeśli jest tam więcej takich sztuk, wylatujemy już dzisiaj. Zanim to sprawdzimy, przeglądamy jej zdjęcia i przynajmniej w myślach klepiemy ją po tych wysportowanych pośladkach.

Cassandra często pozuje w bikini na plaży, bądź pręży się pod palmami udowadniając, że jest właściwą osobą we właściwym miejscu. Nie stroni również od pokazywania się w seksownych szortach na siłowni. Ćwiczy regularnie i widać jakie efekty daje spływający po jej wysportowanym ciele pot.


Być może nie utrzymała sportowca przy sobie, ponieważ ma lepsze ciało od niego. A jak wiemy osobowość Ronaldo jest bardzo delikatna, nie chcielibyśmy, żeby wpadł w kompleksy. Musimy mu więc podziękować, że zostawił ten cud świata dla innych.

Prócz tego co w niej widzimy, posiada jeszcze wiele innych atutów. Jednym z nich jest tytuł magistra biznesu z Uniwersytetu Florydy. Aktualnie pracuje dla Vita Coco i promuje wodę kokosową. Czegokolwiek nie chciałaby nam wcisnąć, chętnie kupilibyśmy od niej wszystko. Bo ona kupiła nas już pierwszym zdjęciem.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.https://www.instagram.com/casidavis/ Poniedziałek 23.01.2017