Sprzątaczka petarda - Rita Mattos

Rita Mattos zamiata ulice i przepycha miejską kanalizację Rio de Janeiro od marca 2014 roku, ale właśnie doczekała się zwrotu w swojej karierze zawodowej. Gdy sprawdzała, co dzieje się na jej profilu społecznościowym, zauważyła, że jej zdjęcia udostępniane są setki tysięcy razy. Nic dziwnego, laska m typowo brazylijskie, gorące ciało i jak na Brazylijkę przystało – eksponuje je w słońcu, ubrana w bardzo skąpe bikini.
Posted by Rita Mattos on 7 czerwca 2015

Jak sama mówi – jest regularną dziewczyną. Jednak w sieci 23-latka zyskała przydomek „Sweeper Babe”, czyli zamiatająca laska. Mówi, że wiele osób dziwi się, widząc tak ładną dziewczynę sprzątającą ulice i sugerują jej, że zasługuje na lepszą pracę. Ale Rita ze skromnością dziwi się i pyta dlaczego tylko brzydcy ludzie powinni zajmować się wywózką śmieci. Nie zadziera nosa i nie wykorzystuje swojej seksualności do celów towarzyskich – od siedmiu lat jest w związku z innym pracownikiem służb oczyszczania miasta.Codziennie wstaje o 4:20 rano i często ma zmiany 12-godzinne. Mówi, że nawet w przypadku propozycji modelingowych, nie zrezygnuje z dotychczasowego zajęcia, bo to lubi, a praca fizyczna pomaga jej utrzymać jędrne ciało. Oprócz tego ćwiczy w siłowni, ale żadnej diety nie pilnuje i je na co ma ochotę.

Um rosto lindo e um sorriso encantador 💋💋💋💋

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika RIta Mattos Oficial (@ritamattos1)A kontrakty zapewne przyjdą prędzej niż się tego spodziewa. Wystarczy przypomnieć historię Jeremiego Meeksa – skazańca, którego Internet okrzyknął najprzystojniejszym zbirem świata, po tym jak wypłynęły jego zdjęcia z kartoteki policyjnej. Rita Mattos jest jednak na to przygotowana, bo podjęła właśnie współpracę z agentem i deklaruje, że za odpowiednią gażę zgodziłaby się nawet na rozbieraną sesję. Pomyślimy o tym.

O trabalho ficou bom !!!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika RIta Mattos Oficial (@ritamattos1)
Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: facebook.com/rita.mattos.1420 Środa 22.07.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)