Sol Perez: pogodynka z pupą za 2 miliony

Argentyńska pogodynka doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. Największy z nich postanowiła ubezpieczyć na sumę 2 milionów argentyńskich pesos, czyli około 100 tysięcy dolarów!

 

Seksowne panie od pogody są w krajach latynoamerykańskich prawdziwym dobrem narodowym. W Meksyku najpopularniejszą przedstawicielką tego fachu jest bez wątpienia Yanet Garcia, o której zresztą mieliśmy już okazję wspominać. Z kolei w Argentynie największe triumfy święci bohaterka niniejszego tekstu, czyli Sol Perez.

Dziewczyna jest w swoim kraju prawdziwą gwiazdą – jej profil na Instagramie obserwuje ponad 2,5 miliona ludzi! Znakiem rozpoznawczym panny Perez są krągłe pośladki, o które pogodynka postanowiła dodatkowo zadbać i ubezpieczyła je na kwotę 2 milionów argentyńskich pesos, czyli około 100 tysięcy dolarów.

Niedawno do grona jej fanów dołączył nie kto inny, ale król futbolu Cristiano Ronaldo. Jednym polubieniem zapewnił Argentynce dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy obserwujących. Media spekulują teraz, czy dojdzie do spotkania wirtualnej pary. W każdym razie Sol Perez bardzo na to liczy.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/lasobrideperez/ Środa 21.02.2018