Social Princess - niki_loboda

Czas na najpiękniejsze polskie dziewczyny! Pokazujemy laski zza granicy, które chwalą się swoimi walorami w mediach społecznościowych, ale jakoś pominęliśmy Polki… Uderzamy się w pierś i obiecujemy poprawę, przedstawiając Wam najbardziej urodziwe Słowianki, jakie wrzuciły swoje foty do internetu.
niki_loboda.jpg

Naszą uwagę na instagramie przykuła użytkowniczka niki_loboda. Urodziwa brunetka, niegdyś blondynka, ma śliczną buzię ozdobioną pełnymi ustami i seksownym pieprzykiem. Szczerze powiedziawszy, trochę się pogubiliśmy z której strony go ma, bo zdjęcia w lustrze przeplatane są fotami z sesji i pamiątkowymi pocztówkami z jej wypraw.


Widać, że niki_loboda lubi wygrzewać się na zagranicznych plażach i lubi to dokumentować. W bikini prezentuje się zjawiskowo, ale wygląda świetnie również w sukni wieczorowej, dresie, luźnej sukience i w swetrze. Ogólnie świetnie się ubiera i ma dobry gust. Do tego dba o swoje smukłe ciało w siłowni, co nie jest oczywiste dla każdej modelki. Niektóre z dziewczyn katują się drakońskimi dietami, zapominając o ujędrnianiu swojego ciała aktywnością fizyczną.

Nie zapomnij podążać za nowymi przygodami użytkowniczki niki_loboda! Jedna z niewielu dziewczyn, która ma ogarniętą do zdjęć łazienkę (:


Social Princess to dziewczyna znad Wisły, z polskich korzeniach lub emigrantka poza ojczystą ziemią, która w mediach społecznościowych sprawia, że odkładamy robotę na bok i przeglądamy jej foty do samego początku powstania jej profilu.

Jeśli chcesz zgłosić siebie albo dziewczynę o takich walorach, wyślij link na [email protected] lub oznacz fotę #socialprincess, a my zrobimy resztę.
Dodał(a): SocialPrince / fot.: instagram.com/niki_loboda Środa 17.09.2014