Smażing z Aną

Jedna z najgorętszych tenisistek wszech czasów już przygotowuje się do odpowiedzialnego zażywania kąpieli słonecznych. Kto miałby ochotę nasmarować plecy pięknej Serbce, ręka do góry!

Screen Shot 2016-05-31 at 14.36.02.png

Czy prawdziwemu, twardemu mężczyźnie wypada ekscytować się tenisem ziemnym? Tak, lecz wyłącznie pod warunkiem, że chodzi o kibicowanie pięknym zawodniczkom. No a skoro o takowych tenisistkach mowa, od razu na myśl nasuwa się postać Any Ivanović, czyli jednemu z najseksowniejszych zjawisk, jakie kiedykolwiek widziały światowe korty.


Ta urodzona w 1987 r. w Belgradzie dziewczyna piłki zaczęła odbijać w wieku zaledwie pięciu lat, natomiast jej zawodowa kariera trwa już od 13 lat. W tym czasie Serbka zdołała m. in. wygrać piętnaście turniejów singlowych federacji Women’s Tennis Association oraz pięć imprez rozgrywanych w ramach International Tennis Federation.

Screen Shot 2016-05-31 at 14.35.34.png

Ana Ivanović to bardzo agresywny styl gry, atomowo mocny i obłędnie wręcz szybki serwis oraz dobre serce – ta mieszkająca w szwajcarskiej Bazylei piękność jest ambasadorką dobrej woli UNICEF, pomagającą biednym dzieciom z Serbii.


Niedawno owa sportsmenka, prywatnie związana z piłkarzem Bastianem Schweinsteigerem, została twarzą (a może raczej ciałem) firmy kosmetycznej Shiseido i zaczęła edukować świat w dziedzinie stosowania specyfików przeciwsłonecznych, które nie lękają się nawet z wodą oraz potem. 

Właśnie trafiliśmy na poruszającą reklamę z jej udziałem – widok Any smarującej się kremami do opalania sprawia, że już dziś wiemy, o kim będziemy fantazjować, jeśli tego lata przytrafi się nam udar słoneczny:


ZOBACZ TAKŻE:Dodał(a): Michał Jośko/ fot.: Instagram.com/anaivanovic Wtorek 31.05.2016