Size plus? - Sabine Jemeljanova

Ta młodziutka Łotyszka rozgrzewa do czerwoności brytyjskich mężczyzn. Nic dziwnego. Sabine Jemeljanova wie jak ustawić się przed obiektywem, aby dobrze wypaść, a co więcej ma znakomity gust filmowy.

Sabine Jemeljanova pochodzi z Jełgawy, czyli niewielkiego miasta położonego w środkowej części Łotwy. Małe miejscowości mają to do siebie, że nie oferują zbyt wielu możliwości rozwoju, a ta dziewczyna miała ogromne ambicje. Dlatego też przeprowadziła się do Londynu, gdzie studiuje i robi karierę modelki. Od 2012 roku jest „Dziewczyną ze strony 3” tabloidu „The Sun”. Brytyjczycy ją kochają. Podobnie jak my.

Zdobyła serca mężczyzn na świecie, ponieważ jest typem słowiańskiej dziewczyny z sąsiedztwa. Ma poczucie humoru i dystans do siebie, co często udowadnia na swoim koncie na Instagramie, gdzie lubi się pokazywać w negliżu i odkrywać swoje piękne ciało.

Niektórzy mówią o niej, że jest modelką size plus. Ale czy na pewno? Jej wymiary to 76-61-84, a ogromne i naturalne piersi skrywa pod miseczką F. Ma zaledwie 25 lat, ale już zdążyła wiele osiągnąć w swojej branży. Pozowanie dla pism, nie jest jednak jej jedyną aspiracją. Zresztą na tym polu może pochwalić się kilkoma sukcesami. Między innymi gościła w magazynie dla panów „FHM”. Próbowała swoich sił również w aktorstwie.

W 2012 roku wystąpiła w filmie „Striptizerki vs wilkołaki” u boku legendarnego Roberta Englunda, który wykreował między innymi Freddiego Kruegera w „Koszmarze z ulicy Wiązów”. Lubimy tak kiczowate produkcje, szczególnie jeśli kobiety pokroju Sabine eksponują w nich swoje niewątpliwe wdzięki, pokazując wszystko co mają.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/avajofficial/ Wtorek 25.04.2017