Siostry Bukowskie - podwójne zauroczenie [CKMInstaPolki]

Pochodzą z małej miejscowości i kilka lat temu nie miały pomysłu na siebie, ale miały hobby, któremu oddały się totalnie. Dziś z niego żyją i są znane w środowisku fitnessowym.

Dwie młode i zgrabne dziewczyny przyciągnęły uwagę 185 tysięcy fanów na Instagramie. Marsi (Martyna) to blondynka, Patrycja ma ciemniejsze włosy (nie będziemy się wygłupiali z określaniem koloru). Ich zdjęcia na pewno się Wam spodobają, bo siostry nie używają zbyt wiele make upu (a przynajmniej my tego nie widzimy w nadmiarze), a retusz zdjęć to u nich rzadkość i zazwyczaj w wykonaniu fotografów, a nie samych dziewczyn.

Swoją obecność w social mediach zaznaczyły znacząco, są rozpoznawalne. Jednak unikają czerwonych dywanów, ścianek i generowania afer wokół siebie. Skupiają się na swojej robocie i nie pozwalają się rozproszyć nieprzychylnym im ludziom. Co zdecydowanie jest cechą ludzi sukcesu.Sonda

Bardziej seksowna Siostra Bukowska

Inspirują do działania inne dziewczyny i podpowiadają jak ćwiczyć oraz co jeść. Razem z magazynem Shape wydały 30-dniowy kalendarz motywacyjny, w którym za rękę przeprowadzają przez pierwszy, najcięższy miesiąc aktywności fizycznej.

Dziewczyny nie nawołują do katorżniczej pracy, ani nie rzucają frazesami, że `jesteś zwycięzcą`. Uczciwie zaznaczają, że wszystko zależy od Ciebie i Twojej ciężkiej pracy: „Twoim największym wsparciem, a jednocześnie największą przeszkodą, jesteś Ty sama”.

Nie wiemy tylko w której zakochać się bardziej.
Dodał(a): Jasiek / fot.: instagram.com/siostrybukowskie Sobota 25.02.2017