Shelley Golden - gorące krągłości

Pełne i krągłe kształty tej czekoladki hipnotyzują nas skuteczniej niż niegdyś Anatolij Kaszpirowski. Ale nie powinno to dziwić, wszak w zeszłym roku, Shelley zdobyła nagrodę za najlepszy biust podczas Urban Model Awards – nagród branży hip hopowej.
shelley-golden.jpg

Mówi, że urodziła się, by zostać gwiazdą. Póki co stawia coraz śmielsze kroki w modelingu i pojawia się na rozkładówkach i okładkach męskich i hip hopowych magazynów. Jednak to dzięki aktorstwu chciałaby zaznaczyć wyraźniej swoją obecność na tym świecie.

Pochodzi z San Diego, ale stacjonuje w Los Angeles. Kalifornijski klimat sprzyja jej, bo uwielbia prażyć się w słońcu Shelley Golden najchętniej robi to nago. Nie ma problemów z występami w skąpych strojach, ani bez nich. Uwielbia uprawiać sporty wodne w bikini zakrywającym tylko tyle, by nie dostać mandatu za szerzenie zgorszenia. Choć przy tak pięknym ciele nie powinno się tego nazywać zgorszeniem.

Poza plażowaniem, lubi oglądać sport, spędzać czas ze znajomymi i podróżować. Oczywiście najchętniej do egzotycznych krajów, gdzie może wygrzać swoje krągłości w słońcu - wymiary Shelley Golden to 84-66-102. Pupa w stylu buble butt, którą porusza perfekcyjnie, zawróci w głowie nawet amatorom wybiegowych kształtów.
Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Wtorek 07.04.2015