Shelby Chesnes - naturalnie seksowna

86-64-86, anielska twarz, zadbane długie włosy, nienaganna figura i wszystko stworzone w 100% przez matkę naturę. Shelby Chesnes coraz bardziej przekonuje nas, że powinniśmy ubiegać się o wizę do USA
shelby-chesnes.jpg

Shelby Chesnes nigdy Playboya w rękach nie miała, ale postanowiła wrzucić na stronę internetową magazynu swoje foty i powalczyć o rozkładówkę. Tydzień przed 21 urodzinami okazało się, że wypatrzyli ją redaktorzy i zaprosili na sesję. Jej marzenie się spełniło, została Playmate Czerwca 2012.

68510_449065575181319_1242343483_n.jpg
Teraz ma 23 lata, a jej kariera nabiera tempa. Przeprowadziła się z małego miasteczka Jupiter niedaleko Miami do Los Angeles, by trzymać rękę na pulsie i nie przegapić nadarzających się okazji. Ma też swoją firmę, która zajmuje się opalaniem natryskowym. Bo Shelby Chesnes, prócz pięknego i naturalnego w 100% ciała, ma głowę na karku i nie liczy na świadczenia ze strony państwa, gdy się zestarzeje. Chce rozkręcać nowe biznesy, ale modelingu porzucić nie zamierza.W swoim ciele najbardziej lubi…włosy. Twierdzi, że można poznać po nich jak się ktoś odżywia i jak o nie dba, w myśl zasady „pokaż mi swoje włosy, a powiem ci kim jesteś”. Shelby Chesnes ma duszę romantyczki, ale to nikogo nie dziwi, bo urodziła się w Walentynki. Pamiętaj jednak, że nie jara się facetami z długimi włosami, zaczytującymi się w Hemingwayu i rozpaczającymi nad degradacją człowieczeństwa. Oczekuje raczej, że swoimi silnymi ramionami dostarczysz ją do wanny z pianą otoczoną mnóstwem świeczek.


Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/ShelbyChesnes Sobota 17.05.2014