Shanina Shaik w bikini Express

Seksowna modelka z Australii - Shanina Shaik wystąpiła w lookbooku nowej kolekcji kostiumów kąpielowych Express. Zobacz, jak zaprezentowała swoje zgrabne ciałko!

Shanina Shaik w bikini Express

Pochodząca z australijskiego Melbourne, Shanina Shaik to przepiękna modelka, w której żyłach płynie krew: australijska i litewska (po matce) oraz pakistańska i arabska (po ojcu). Dzięki tej niezwykłej mieszance genów, Shanina może pochwalić się wspaniałą, egzotyczną urodą, rozpalającą zmysły mężczyzn na całym świecie. My, jesteśmy zauroczeni!

Seksowna brunetka pracuje w roli modelki właściwie od dziecka (w wieku 8 lat kręciła już swoje pierwsze reklamy), ale prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił w 2009 roku, kiedy wystąpiła na ośmiu wybiegach w Nowym Jorku. Od tamtej pory propozycje pracy sypią się Shaninie jak z rękawa. Modelka współpracowała już z takimi domami mody jak: Chanel, Diesel, Oscar de la Renta, Vivienne Westwood, czy Stella McCartney oraz znalazła się w słynnym Victoria's Secret show.

Tym razem piękną Australijkę możecie oglądać w kostiumach kąpielowych marki Express. Spójrzcie tylko na jej zgrabne ciało i piękną twarzyczkę!
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Express Środa 10.06.2015