Shae Brock jako seksowna surferka

Poznajcie Shaę Brock, wschodzącą gwiazdę muzyki pop, która wciela się w rolę seksownej surferki. Nie oderwiecie wzroku od jej ciała i uśmiechu!
FFN_brock_053016_bacff_52076815_midres.jpg

Jeśli nie siedzicie głęboko w świecie amerykańskiej muzyki pop, to prawdopodobnie nie mieliście okazji słyszeć o tej pięknej nimfie, jaką niewątpliwie jest Shae Brock. Ale od czego macie nas – z największą przyjemnością wychwytujemy i przedstawimy Wam każdą niesamowitą niewiastę, chodzącą po tej ziemi.

A Shae do takich z pewnością należy – spójrzcie tylko na jej zgrabne i seksowne ciało, co prawda okryte strojem kąpielowym, ale gdy tylko ten się zmoczy, od razu można wyraźnie dojrzeć zarys jej kuszących kształtów. Jednak poza boskim ciałem, ogromnym atutem dziewczyny jest też jej piękna buzia, gęste włosy i usta, odsłaniające w zniewalającym uśmiechu rząd idealnie białych zębów.

Shae to jednak nie tylko bardzo urodziwa, ale także bardzo utalentowana artystka. Swoją pierwszą muzykę zaczęła tworzyć już w wieku 6 lat i od tego też czasu zajmuje się tym zawodowo. Poza tym jest też pisarką, tancerką, performerką, gitarzystką i pianistką, a także jak możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach – modelką.

Niestety nie wiemy za bardzo jak idzie jej w pozostałych profesjach, jeśli jednak tak dobrze jak w tej ostatniej, to z pewnością musi być genialną artystką.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Wtorek 31.05.2016