Seksowne siostry Thorne

Kiedyś o Belli Thorne napisaliśmy, że mimo iż jej ciało jest wspaniałe, to ma jeden defekt, którym są zbyt małe piersi. Z przyjemnością musimy donieść, że obecnie się to zmieniło.
okładka.jpg

OK, bijemy się w piersi, zbyt wcześnie skreśliliśmy biust Belli Thorne. Być może był on kiedyś niezbyt duży, jednak teraz, ku uciesze rodzaju męskiego, jest z nim zdecydowanie lepiej. Jeśli zaś chodzi o resztę zgrabnego ciała aktorki, to dla odmiany (i na szczęście!) tutaj nic nie uległo zmianie – wciąż posiada kształtną pupę, na którą aż miło popatrzeć.

Bella Bellą, jednak na zdjęciach znajduje się także jej starsza siostra Dani Thorne. I w jej przypadku zdecydowanie nie ma się do czego przyczepić – wszystko jest na swoim miejscu i we właściwym rozmiarze. No może jedynie wolelibyśmy, żeby Dani zakładała na plażę nieco bardziej seksowną górę od bikini – ta jest trochę zbyt sportowa, przez co odbiera aktorce część wdzięku.

Obie dziewczyny są aktorkami, modelkami, piosenkarkami i tancerkami, ale zwłaszcza w tej pierwszej dziedzinie odnoszą sukcesy. A szkoda, bo gdyby bardziej skupiły się na modelingu, to świat byłby zdecydowanie lepszym miejscem.


Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 11.04.2016