Seksowne Pokemony

Świat się kończy: faceci bardziej jarają się animowanymi potworkami na ekranach swoich smartfonów, niż nagimi dziewczynami! Jest tylko jedna metoda powrotu do normalności: seksowne Pokemonki

382acbf7b54b410ded42f493f5496b4f.jpg

Od dawien dawna sieć internetowa nie zaliczyła tak wielkiego szału, co w przypadku gry Pokemon GO. Przy pomocy smartfonów na wirtualne stwory polują dziś starzy i młodzi w niemal każdym zakątku kuli ziemskiej. Na każdej ulicy, korytarzu czy parku można zaobserwować dziwnych ludzi, wgapionych w ekrany komórek – od przedstawicieli gimbazy, po szpakowatych panów w świetnie skrojonych garniturach.

Ta moda przekłada się nie tylko na gigantyczne pieniądze (podniosła giełdową wartość firmy Nintendo, posiadacza praw autorskich do Pokemonów, o niemal 40 miliardów złotych a w samych tylko Stanach Zjednoczonych ludzie wydają na wirtualne przedmioty do owej gry 6,5 miliona złotych dziennie!), lecz także zmieniła ruch w internecie. Z jak wielkim fenomenem mamy do czynienia najlepiej świadczy pewna zatrważająca wiadomość: Pokemon Go stało się popularniejsze nie tylko od Tindera i Twittera, lecz i od… porno!

BrECR6rCYAAXlQT.jpg

Czegoś takiego jeszcze nie było w całej historii ludzkości: według wykresów Google Trends owa prosta, oparta na geolokalizacji oraz rzeczywistości rozszerzonej gierka stała się tak popularna, iż ludzie zaczęli częściej wpisywać w przeglądarki frazę „pokemon go”, niż słowo „porn”.  

Choć i w redakcji CKM na każdym kroku można usłyszeć rozentuzjazmowane krzyki redaktorów, którzy właśnie upolowali kolejnego Pokemona, to część naszej ekipy wciąż zdecydowanie bardziej zainteresowana jest pięknymi dziewczynami, niż rysunkowymi stworami.

Screen Shot 2016-07-18 at 15.24.36.png

Czy istnieje sposób, aby połączyć światy miłośników Pokemonów oraz kobiecego piękna? Odpowiedzią są tutaj piękne i dobrze zbudowane dziewczyny, które przebierają się za postaci z tej japońskiej kreskówki.

Oto wielka galeria Pokemonek, na które bardzo chętnie zapolowałby każdy z nas:


Dodał(a): Poniedziałek 18.07.2016