Seksowne nauczycielki nerdów

Wydaje Ci się, że kodowanie w Javascript to zajęcie dla nerdów, a jego naukę można porównać do kary za masturbowanie się podczas wyobrażania sobie, co siostra zakonna ma pod sutanną? Laski z kanału CodeBabes zmienią Twoje postrzeganie.
codebabes-java.jpg

Laski z Code Babes: Leia, Veronica, Chenelle, Melissa oraz Cami Li pokazują, że programowanie, projektowanie stron, pozycjonowanie w sieci i cała masa rzeczy, których na co dzień nie widzisz przeglądając Internet, są seksowne i przyjemne w nauce. Dziewczyny dzielą między sobą tematy i są w nich ekspertkami.

W tym odcinku seksowna nauczycielka Melissa rozprawia o "pętli while" w języku Javascript w stroju, w jakim zawsze chcieliśmy oglądać nasze nauczycielki w podstawówce i w liceum. Gdyby program nauczania regulował takie mundurki belfrów, nigdy nie siadalibyśmy w ostatnich ławkach, kryjąc się przed wiedzą. Gwarantujemy, że bylibyśmy posłuszni, choć z drugiej strony dostać linijką po łapach od takiej informatyczki mogłoby zastąpić najwyższą ocenę.Dla nerdów, którzy rzeczywiście chcą się jednak czegoś nauczyć z tych nagrań, twórcy kanału pod każdym filmikiem opisują, o czym mówi seksowna nauczycielka.

A jeżeli kręci Cię ten format edukacyjny, polecamy też roznegliżowane MMA, czyli jak założyć dźwignię na piersi.


Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 09.04.2015