Seksowne dziewczyny piłkarzy: grupa A

Rozpoczynamy nowy cykl na łamach ckm.pl, w którym przyjrzymy się mundialowi z nieco innej strony. Zamiast śledzić sytuację na boisku, skierujemy wzrok na trybuny i przekonamy się, która reprezentacja może się pochwalić najbardziej urodziwymi żonami i dziewczynami piłkarzy. Na początek: grupa A.
wags a.jpg

Do grupy, od której rozpocznie się rywalizacja w ramach tegorocznego mundialu, trafiły, co oczywiste, cztery zespoły. Do gospodarzy turnieju, czyli Rosjan, los przydzielił reprezentacje Urugwaju, Egiptu i Arabii Saudyjskiej. W kontekście wyboru najładniejszych WAGs mocno ograniczyło nam to pole manewru – partnerki zawodników z krajów islamskich raczej niechętnie eksponują swoją urodę w serwisach społecznościowych. Na szczęście mogliśmy liczyć na Urugwajki i Rosjanki!

Mamy jedno zastrzeżenie – w galerii znalazły się dziewczyny również tych piłkarzy, którzy nie załapali się do 23-osobowych kadr swoich zespołów. Stwierdziliśmy, że w tym przypadku możemy pozwolić sobie na pewną nieścisłość – w końcu nie możemy dopuścić do tego, by decyzje selekcjonerów pozbawiły nas możliwości pokazania wam kilku kobiet o naprawdę nieprzeciętnej urodzie.

Dodał(a): Piotr Majewski/ fot. Instagram Środa 13.06.2018