Seksowna sąsiadka - Natalie Golba

Miała być ekonomistką, ale na szczęście została modelką. Natalie pochodzi z Rosji i rozgrzewa nas bardziej niż tamtejszy alkohol.

Natalie Golba urodziła się jako nasza sąsiadka. Pochodzi bowiem z Rosji udowadniając, że ten kraj nie powinien kojarzyć się tylko z zimnem i mocnym alkoholem, ale również gorącymi kobietami. W Moskwie serce kierowało ją w stronę kariery artystycznej, ale porzuciła ją na rzecz modellingu. Co nas bardzo cieszy, bo w skąpych strojach przed obiektywem prezentuje się zniewalająco.

Ta dziewczyna ma wiele talentów. W swoim krótkim życiu próbowała sił w malarstwie, balecie i pobierała również lekcje aktorstwa oraz gry na pianinie. W młodości przejawiała zdolności matematyczne i rodzice, obydwoje będący chirurgami, chcieli, aby kształciła się w kierunku nauk ścisłych, dlatego zdobyła tytuł magistra ekonomii. Po studiach zdecydowała się na kontynuowanie nauki, ale już w moskiewskiej szkole muzycznej. W 2013 roku w wieku 20 lat wyemigrowała do Nowego Jorku, gdzie aktualnie mieszka.

Dzisiaj ma 24 lata i świetlaną przyszłość przed sobą. Modelling traktuje jako okres przejściowy w jej zyciu, mający ułatwić jej spełnienie marzeń o zostaniu aktorką. Myślimy, że to tylko kwestia czasu zanim hollywoodzcy producenci złożą atrakcyjne oferty tej dziewczynie. Wymiary Natalie to 86-61-89, a piersi nosi w miseczce D. Nie sposób więc przejść obojętnie obok takiego ciała.

Zanim jednak zobaczymy ją na wielkim ekranie, możemy nacieszyć oczy tymi boskimi kształtami, przeglądając jej konto na Instagramie. Tam chętnie pokazuje swoje wdzięki pozując w skąpym bikini, bieliźnie, albo wręcz nago. Tym samym rozgrzewa swoich fanów, niczym porządna, rosyjska wódka.

[[dblike]]

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/nataliegolba/ Wtorek 16.05.2017