Seksowna pilotka

Ktoś mówił, że pilot to zawód wyłącznie dla mężczyzn? Nic bardziej mylnego, a ta seksowna Szwedka jest na to najlepszym dowodem. Oto Maria The Pilot.

Bardzo trudno znaleźć jakiekolwiek informacje w sieci na temat Marii. Głównie ze względu na to, że nie jest modelką-celebrytką i stałą bywalczynią pierwszych stron w tabloidach , ani także pożywką dla serwisów plotkarskich. Mimo cieszy się pewną popularnością w internecie, bo zajmuje się rzeczami dosłownie o niebo lepszymi od pozowania na ściankach i ustawiania się na „przypadkowe” sesje z paparazzi. Maria jest bowiem licencjonowaną pilotką samolotów pasażerskich.Naprawdę nazywa się Linn Maria Andersson i pochodzi z Helsingborga w Szwecji. Nie wiemy ile dokładnie ma lat, ale na pewno musi mieć powyżej 21, bo w przeciwnym razie nie mogłaby mieć licencji pilota samolotów pasażerskich. A taką posiada, dokładnie na potężnego Boeinga 737-800. Jest także zarejestrowana w FAA, czyli Stanowej Administracji Lotniczej w USA, co umiejscawia ją w światowej elicie pilotów.

Poza tym prowadzi konto na Instagramie, na którym wrzuca zdjęcia ze swoich wojaży (śledzi je blisko 60 tys. osób) i, co równie ważne, jest śliczną blondynką o bardzo skandynawskiej urodzie, niesamowitym uśmiechu i boskim ciele.

Zapnijcie więc pasy i rzućcie okiem na zdjęcia tej seksownej Szwedki pełnej pasji i razem z nią odlećcie w przestworza. Gotowi do startu?
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 17.06.2016