Seksowna pani fotograf

Gdy Raquel Rischards wchodzi na plan zdjęciowy, ekipa zaczyna ją malować, stylizować i instruować jak ma się ustawić do ujęć. Mało kto zauważa, że ta seksowna dziewczyna niesie ze sobą torbę pełną sprzętu fotograficznego. Zawstydzone są nawet modelki, które mają przed nią pozować.
raquel-rischard.jpg

Raquel Rischards ma tak duże doświadczenie przed obiektywem, że w końcu sama nauczyła się obsługiwać aparat i stanęła po jego drugiej stronie. Specjalizuje się w zdjęciach beauty, glamour, aktach, generalnie we wszystkim, co podkreśla urodę i piękno innych kobiet. Doskonale wie jak to robić, bo występowała m.in. w takich magazynach jak Esquire, FHM czy Playboy. W tym ostatnim w 2004 roku zdobiła 50-tą – rocznicową okładkę.

Urodzona w Kalifornii zachłysnęła się Hollywood i z podziwem patrzyła na gwiazdy z Fabryki Snów. Stąd zaczerpnęła swój wizerunek i często motyw lat 40. – 50. przewija się na wykonywanych przez nią zdjęciach. Jej inspiracjami są takie ikony jak Bridget Bardot, Raquel Welch, Ava Gardner czy Marilyn Monroe.Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: Kenny Roland Czwartek 25.06.2015