Seksowna kryminalistka

Do listy zarzutów postawionych tej lasce można dorzucić jeszcze jeden – kradzież serc wszystkich internautów. Oto kolejna seksowna kryminalistka, która robi furorę w mediach społecznościowych. W tej historii jest także polski wątek.

Oto Sarah Seawright, 24-letnia mieszkanka Arkansas. W 2014 roku miała zostać oskarżona o nieostrożną jazdę samochodem oraz o jazdę bez ubezpieczenia. Miała, jednak nie została, bo wówczas nie pojawiła się na rozprawie.

Na jej nieszczęście wymiar sprawiedliwości w USA działa całkiem nieźle i pod koniec kwietnia 2016 roku Sarah została aresztowana za wspomniane niepojawienie się w sądzie, i osadzona w więzieniu w hrabstwie Pulaski (to polski wątek tej historii, nazwa hrabstwa wzięła się oczywiście od Kazimierza Pułaskiego).

Nie jesteśmy jednak w stu procentach przekonani czy Sarah miała rzeczywiście takie nieszczęście znaleźć się w tym kiciu, bowiem w kilka dni po osadzeniu, jej więzienne zdjęcie en face, stało się hitem w Internecie. Jako pierwsza opublikowała je Ugly Plastic – strona na portalu Tumblr, która zajmuje się wyławianiem takich właśnie perełek spośród osadzonych w więzieniach dziewczyn.

Od tamtego czasu seksowna kryminalistka stała się ulubienicą internautów, jej zdjęcie udostępniono tysiące razy, a nawet stworzono dwa hashtagi: #prisonbae i #jaihousebae („bae”, to skrót od „baby”), które oznaczają mniej więcej tyle, co „więzienna laska”.I trudno się dziwić, że Sarah zrobiła taką furorę – w końcu wszyscy faceci lubią seksowne i niegrzeczne dziewczynki. Zwłaszcza, że Sarah ma znacznie więcej za uszami niż tylko nieostrożną jazdę (w 2012 oskarżono ją m.in. o porwanie, pobicie 1 stopnia, fałszerstwo i utrudnianie śledztwa).

Wydaje się więc, że Sarah Seawright ma szansę stać się damskim odpowiednikiem Jeremy’ego Meeksa, którego więzienne zdjęcie stało się mokrym snem wszystkich kobiet, a sam zbir po opuszczeniu pudła dostał się do agencji modeli.
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 30.05.2016