Seksowna kaskaderka – Kirstina Colonna

Oto dziewczyna, która nie dość, że jest olśniewająco piękna, to dodatkowo lubi czuć przypływ adrenaliny w żyłach. Właśnie dlatego na chleb zarabia między innymi pokazami kaskaderskimi.
FFN_colonna_080116_bacff_52140639_midres.jpg

Kirstina Colonna to jedna z tych dziewczyn, które swoimi zasobami energii i chęciami do robienia szalonych rzeczy położyłaby na łopatki niejednego faceta, który nie byłby w stanie dotrzymać jej kroku. Podejrzewamy, że ten zapał ma wiele wspólnego z jej gorącymi wenezuelsko-włosko-niemieckimi korzeniami.

No dobra, z całym szacunkiem do naszych zachodnich sąsiadów, ale akurat wątpimy by ich geny miały jakikolwiek wpływ na Kirstinę. W końcu po Niemcach trudno spodziewać się szaleństwa, gorącej krwi, a tym bardziej urody u kobiet. Są to natomiast cechy, które zdecydowanie można znaleźć u temperamentnych Włochów czy gorącokrwistych Latynosów z Wenezueli.

FFN_colonna_080116_bacff_52140629_midres.jpg

I u Kirstiny Colonny również. Olśniewająco piękna, nieziemsko seksowna, o idealnych kształtach Kirstina posiada liczne certyfikaty zaświadczające o jej zdolnościach kaskaderskich i umiejętnościach obchodzenia się z bronią. Dodatkowo ta gorąca dziewczyna poznała tajniki le parkouru, free-runningu i różnych sztuk walki.


Te ostre i męskie zainteresowania nie przeszkodziły jej jednak w zrobieniu kariery modelki i znalezieniu się na okładkach prestiżowych magazynów w rodzaju Maxim czy FHM czy teledyskach takich gwiazd jak Katy Perry i Justina Biebera.

Serio, taka dziewczyna to istny skarb i ujarzmienie jej temperamentu byłoby nie lada wyzwaniem dla każdego faceta, ale wartym każdych poświęceń. Jesteśmy tego tak pewni, że dalibyśmy sobie uciąć wszystkie kończyny i penisa.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Czwartek 11.08.2016