Seksowna gamerka – Lisa Peachy

Każdy facet marzy o lasce, z którą mógłby zjeść pizzę, pograć na konsoli, a potem resztę nocy uprawiać seks. Gorąca Lisa zdecydowanie się do takich dziewczyn zalicza.

Post udostępniony przez @lisapeachy


Piękna, seksowna, naturalna i do tego gra w gry. Jeśli sądzicie, że te przymiotniki określają trzy laski i jednego faceta, to jesteście w błędzie. Wszystko to bowiem skupia w sobie nasza dzisiejsza bohaterka – Lisa Peachy.

Choć w zasadzie powiedzieć o Lisie, że gra w gry, to jakby o Robercie Lewandowskim powiedzieć, że kopie piłkę. Lisa jest bowiem zawodową gamerką, która zarabia na życie streamowaniem swoich wirtualnych osiągnięć.

Coś czujemy jednak, że nie tylko jej zdolności gamerskie przyciągają na konto Lisy na Twitchu setki tysięcy widzów, ale także jej jędrne i piękne piersi oraz reszta doskonałego ciała. Bo musicie też wiedzieć, że dziewczyna nie spędza całych dni tylko na fotelu przed kompem, ale także na siłowni, gdzie sumiennie dba o to, by jej krągłości wciąż pozostawały kuszące i seksowne. Przekonajcie się sami, jak jej idzie!Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/lisapeachy/?hl=pl Poniedziałek 04.09.2017