Seksowna fighterka MMA

Kass Dylan to piękna blondynka o wymiarach 90-61-90, która może Ci skopać tyłek, jeśli pozwolisz sobie na zbyt wiele podczas randki. Ale może być też przyjemnie – dzięki treningom MMA, Amerykana jest świetnie rozciągnięta…
kass-dylan.jpg

Z wykształcenia Kass Dylan jest higienistką stomatologiczną. Oczywiście widzimy oczami wyobraźni, jak schyla się nad nami w seksownym kitlu, wymieniając opatrunek na dziąsłach. W tej imaginacji ma, rzecz jasna, dekolt tak obfity, że widzimy pas biodrowy do pończoch. Jednak za chwilę marzenie burzy nam wizja jej umiejętności fighterskich.

Kass ma czarny pas w karate i trenuje MMA i potrafi kopnąć, gdzie trzeba. Wie, jak sprawić ból i obezwładnić przeciwnika, więc pozostaje nam tylko patrzenie, a rączki muszą pozostać na oparciach fotela. Jest też instruktorką pole Dance. Poza tym panna Dylan jest fit laską, która bardzo dużo czasu spędza w siłowni, gdzie w obcisłych leginsach i bluzeczkach podnosi ciężary i robi przysiady. Dużo przysiadów!



Ale to nie koniec zalet Kass Dylan. Od 14 lat jeździ na motocyklach. W tej chwili ujeżdża ultra sportowego Ducati Panigale R. Superbike o pojemności 1199 cm3 generuje 205 koni mechanicznych. Ale Amerykanka ma w udach więcej dynamitu i jest w stanie utrzymać pojazd pod tyłkiem i sprawić, by był zawsze posłuszny. Obstawiamy, że poddalibyśmy się uściskowi jej nóg tak samo jak ta piekielnie szybka maszyna.








Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: Ryan Dwyer Środa 01.07.2015